Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Kubašská 10
Kubašská 10° - 10 km - Výsledky
Pretekaj.sk
Kubašská 10° - 10 km
Výsledky
Kubašská 10
Preteky:
Kubašská 10° - 10 km
Kubašská 10° - 10 km
Kubašská 10° - 5 km
Kubašská 10° - žiaci a dorast
Prílohy
Výsledky
Výsledková listina - beh 10 km - kategórie (414,1kB)
Výsledková listina - beh 10 km - celkove (413,0kB)
Štartové listiny
Štartová listina (412,5kB)
Program/Propozície
Propozície (16,9kB)
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
MJ - Juniori 16-18 rokov
MA - Muži do 39 rokov
MB - Muži 40-49 rokov
MC - Muži 50 a viac rokov
FJ - Juniorky 16-18 rokov
FA - Ženy do 34 rokov
FB - Ženy 35-49 rokov
FC - Ženy nad 50 rokov
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
MA
(1.)
17
HAVIARIK Jakub
1996
Extreme obstacle runners
36:13,01
00:00,00
2
MA
(2.)
51
KOPERDÁK Lukáš
2000
37:19,35
01:06,34
3
MA
(3.)
74
ZIMMERMANN Marián
1985
37:44,87
01:31,86
4
MA
(4.)
8
VANEČKO Martin
1991
39:09,97
02:56,96
5
MA
(5.)
77
BACHRATÝ Štefan
1986
39:44,43
03:31,42
6
MA
(6.)
68
PAŽITNÝ Jozef
1983
40:20,81
04:07,80
7
MA
(7.)
61
BACHRATÝ Tomáš
1990
TRI TATRY TRIATHLON TEAM
40:53,39
04:40,38
8
MA
(8.)
53
KOŠÍK Jozef
1988
41:14,85
05:01,84
9
MA
(9.)
38
MAREŠ Roman
1987
41:44,59
05:31,58
10
MA
(10.)
60
KOTRADY Vladimír
1997
41:55,35
05:42,34
11
MA
(11.)
64
MICHALÍK Martin
1986
41:59,23
05:46,22
12
MA
(12.)
76
ČERNICKÝ Marián
1984
43:48,95
07:35,94
13
MB
(1.)
55
VRŽDIAK Rastislav
1972
43:49,83
07:36,82
14
MC
(1.)
62
MACKO Ján
1966
44:33,01
08:20,00
15
MA
(13.)
69
VALLUŠ Peter
1983
44:55,90
08:42,89
16
MC
(2.)
54
KAMENSKÝ Ján
1965
45:10,11
08:57,10
17
MA
(14.)
79
RUTTKAY Ondrej
1985
45:53,97
09:40,96
18
FA
(1.)
3
ŠEBESTOVA Mariana
1987
45:59,38
09:46,37
19
FB
(1.)
46
KUBÁKOVÁ Monika
1985
46:17,81
10:04,80
20
MB
(2.)
35
ORAVEC Ľubomír
1976
Cyklomax
46:55,91
10:42,90
21
MB
(3.)
42
KOVAĽ Alexander
1978
MTC Vyšná Šebastová
47:03,97
10:50,96
22
MC
(3.)
14
ŽUGEC Ján
1968
Bežecký klub Poprad
47:28,79
11:15,78
23
MB
(4.)
65
KALAFUT Peter
1975
AK Sema
47:34,47
11:21,46
24
MB
(5.)
56
MARTANČÍK Pavol
1980
47:39,85
11:26,84
25
MB
(6.)
50
DOMINIK Tomáš
1979
Kst Častá
48:04,73
11:51,72
26
MA
(15.)
70
HUDÁK Marek
1986
48:31,06
12:18,05
27
MA
(16.)
30
MEZOVSKÝ Peter
2001
Liptovská Teplička
48:52,25
12:39,24
28
MA
(17.)
28
CVANIGA Juraj
2000
49:26,63
13:13,62
29
FB
(2.)
36
KUKUROVA KALAFUSOVA Lenka
1985
Active life team Kosice
49:58,65
13:45,64
30
MA
(18.)
44
KALAFUS Jan
1988
50:02,51
13:49,50
31
MB
(7.)
25
VITKO Miroslav
1981
KST Spišské Bystré
50:51,49
14:38,48
32
FB
(3.)
15
GRESOVA Renata
1977
50:55,11
14:42,10
33
FA
(2.)
16
DUBSKÁ Gabriela
1990
Extreme obstacle runners
52:13,40
16:00,39
34
MB
(8.)
31
REŽNICKÝ Slavomír
1977
52:59,99
16:46,98
35
MA
(19.)
47
GAZDA Matúš
1987
53:17,43
17:04,42
36
FA
(3.)
4
BREZINOVÁ Katarína
1995
54:11,99
17:58,98
37
MC
(4.)
72
BUKOVINA Peter
1970
54:19,07
18:06,06
38
FB
(4.)
24
KOKORUĎOVÁ Jana
1977
54:40,35
18:27,34
39
MA
(20.)
7
MAJERCAK Radoslav
1987
56:37,47
20:24,46
40
MA
(21.)
5
MEZEŠ Marek
1987
Green Rallye Tatry Poprad
56:37,82
20:24,81
41
MC
(5.)
43
KIČIN Vladmír
1959
Spartan Liptovský Hradok
58:01,47
21:48,46
42
FB
(5.)
48
LOPUŠEKOVA Denisa
1984
58:24,09
22:11,08
43
MA
(22.)
67
COLSON Adrien
1986
58:24,28
22:11,27
44
MA
(23.)
19
JURČIŠIN Michal
1986
StavBig
58:27,33
22:14,32
45
FB
(6.)
59
BARANOVÁ Anna
1983
58:28,03
22:15,02
46
FB
(7.)
26
KASSOVA Jana
1986
59:24,59
23:11,58
47
MB
(9.)
63
HORVÁTH Pavol
1979
59:35,91
23:22,90
48
FC
(1.)
2
OROLÍNOVÁ Mariana
1971
59:59,77
23:46,76
49
FB
(8.)
73
PARAČKOVÁ Antónia
1974
01:00:10,45
23:57,44
50
MA
(24.)
29
ORIŇAK Marian
1991
01:01:08,35
24:55,34
51
FB
(9.)
71
KOVAĽOVÁ-MILLER Alica
1985
01:03:58,29
27:45,28
52
FC
(2.)
122
IHNÁTOVÁ Monika
1967
01:11:41,18
35:28,17
53
MC
(6.)
18
MIHOK Imrich
1954
o5 BK Furča Košice
01:11:41,24
35:28,23
54
MC
(7.)
75
KLOBUŠIAK Ľubomír
1965
01:12:54,98
36:41,97
55
MC
(8.)
34
ČERVENÝ Štefan
1962
01:26:23,62
50:10,61
Na stiahnutie
Výsledky
Výsledková listina - beh 10 km - kategórie (414,1kB)
Výsledková listina - beh 10 km - celkove (413,0kB)