Por.BIBMenoRokKlubČas
1165ŠTEFKO Robert1968 LEGENDY BEHU39:28,66
2164VANKO Miroslav1973 LEGENDY BEHU39:45,77
3209DUBAŠÁK Jozef1977 AK STEEPLE POPRAD40:35,03
4196SVAJDA Gabriel1984 Adidas runners bratislava41:52,75
5163BAJČIČÁK Martin1976 LEGENDY BEHU43:00,86
6234ONDRÁČEK Tomáš1977 43:12,06
787BÁLINT Martin1986 BehamSrdcom.sk43:51,55
8186JURČÍK Ján1968 KKM Čadca44:03,67
932Pažitný Jozef1983 Spišský Štiavnik44:09,73
10287ŠVARC Roman1974 Poprad44:13,83
1179ŽIGO Martin1989 BEHAME.sk44:19,33
12140MATEJÍČEK Tomáš1990 RunForestRun44:28,50
1333Griger Tomáš1991 TEAM GRIGER 195044:35,28
14195ŠRÁMEK Vladimír1978 TV JOJ Running Team44:42,86
1550MAKOVICKÝ Martin1983 ŠK KOMPAS44:46,25
16212PLEVÁK Milan1972 žSR44:55,64
17166HOLEČKO Martin1978 Sport Team Nová Lesná45:11,32
18173GRIGER Ľubomír1978 TEAM GRIGER 195045:27,25
198Lavrik Jaroslav1984 ORHaZZ Poprad45:30,91
20242PLAČKO Martin1977 ŽSR, ŠK Iglovia SNV45:35,94
21180SÝKORA Daniel1977 EZA TEAM POPRAD45:37,50
22103KOŠÍK Jozef1988 45:46,94
23290SUMERLING Štefan1971 ŽSR FITNESPORT46:00,44
24159PLEKANEC Juraj1974 46:07,03
25121AMBRÓZ Jozef1967 Bežecky klub Poprad46:13,06
26187HATALA Martin1974 Moji ľudia Černová46:38,27
2724Kačmarčík Marek1977 46:49,13
28297GONDA Ján1985 Ahasver46:56,80
29239FURÁR Milan1970 BK Duslo47:04,38
30262DANIŠ Dušan1980 Bežci Lučenec47:19,44
31249BACHRATÝ Tomáš1990 3 TATRY TRIATLON TEAM47:36,53
32135MALÍČEK Ján1966 MALCO MYJAVA47:39,83
33112MIHOKOVÁ Tímea1997 Bežecký klub Poprad47:53,75
34194PÁLFI Štefan1982 Imkor running team,stepal strechy48:10,06
35192RUS Roman1990 Svetielko Nádeje48:13,05
36111VALEK Patrik1994 BehamSrdcom.sk48:28,08
37208SPODNIAK Ján1967 BŠK Banská Bystrica48:32,16
3895BARÁTH Marek1977 Tajná48:53,22
39115PUKLOVÁ Patrícia1986 CMP Trail team48:55,72
40118SZTYMON Pavel1973 Mushing team Ostrava49:11,48
41230JANKECH Pavol1957 Trenčín49:15,23
42143BEKEŠ Martin1978 Furkotka team Štrbské Pleso49:25,22
43120KOŠÁR Filip1999 HO LŠ Poprad49:38,13
4431Janič Marek1978 TJ Slávia PU Prešov oddiel judo49:42,30
4530Gallik Peter1979 AO Svit49:52,03
46261HRIC Miloš1978 Krná49:53,20
47174ŠVAGERKO Tomáš1979 Bežecký klub Poprad49:55,27
4855DLUGOS Maros1979 49:57,46
4998ŠOLTÝS Milan1972 Bežecký klub Poprad50:22,88
50139PEREGRIM Štefan1968 VK Trade50:38,22
51175KOŠŤÁL Karol1963 Vysoké Tatry50:46,91
52292Ličko Matúš1978 50:52,47
5345SEDLÁK Roman1987 Active life51:02,88
54267IVAN Milan1964 ŽSR51:06,69
55278Štefko Nikolas2003 51:09,02
56295Janči Kamil1984 Brno Horský polmaratón51:10,55
57191ŇACHAJ Tomáš1995 TJ Slávia Pu Prešov Judo51:56,47
58203MILÁČEK Richard1998 Bežci Nová Lesná52:22,25
59215KOVAČÓCY Ľubomír1962 Cífer52:24,59
60200GRAŇÁK Roman1980 Furkotka team Štrbské Pleso52:30,61
61222ŽEMBA Maroš1986 Runners Roses52:31,94
62272Gallík Matúš2002 52:39,89
63291BRNČÍK Kamil1972 Čuntava52:56,44
64293HANULOVÁ Danka1970 Lipt.Sliače53:04,95
65263MIHOK Ján1970 Bežecký klub Poprad53:13,53
6619Polovka Frantisek1953 elbatizpolo53:41,03
67219KORENKO Marek1986 Sport Team Nová Lesná53:41,17
68214LUNTER Matuš1989 3klub Samorin54:00,05
69283PIPA Petr1964 CZ Sport Team54:04,84
7053ŠPERKA Marek1974 Sport Rysy54:08,31
71236RAČÁK Ľubomír1977 Bežci Poltár54:29,07
72178KULÍK Elo1973 54:35,15
73271GEJDOŠOVÁ Zuzana1994 ŠKP Bratislava/ Štrba54:37,70
74123GOLIAŠ Dušan1974 Jaklovce54:58,16
75232CHOVANEC Matus1982 O5 BK Furča Kosice55:02,55
76296Vrábeľ Marián1987 ŽSR55:11,78
77294HANULA Pavol1969 Lipt.Sliače55:15,20
7817Sivuľka Martin1979 TJ Mier Kamienka55:25,32
79227KOVÁČ Peter1986 Klub orientačného behu ATU Košice55:32,95
809Kožiak Martin1974 55:44,29
81179ŠIROKÁ Michaela1996 55:51,04
8249HRUŠKA Petr1980 Vojkovice.eu55:55,56
8354TÓTH Tomáš1981 Šušky-Hrušky55:56,25
8427Bukšár Ondrej1981 56:00,13
85252KOVÁČ Radoslav1970 56:02,98
86130LAŠŠÁK Dušan1951 AK ZTS Martin56:08,05
8722Majerík Pavol1967 LKVD-Dobšiná56:12,15
8873CHOVAN Pavol1991 56:19,88
89136PULENOVÁ Henrieta1988 Gemerunners56:24,98
90213BAŠTA Pavel1984 AK Levoča56:27,02
91265DULIN Radovan1981 56:36,48
92128JEHLIČKA Bořek1977 56:50,99
9388WIKARSKI Milan2000 56:51,71
9448HANTAK Branislav1983 Apollo Bratislava Baseball&Softball57:02,67
95204ZATROCH Matej1978 Bežci Nová Lesná57:13,37
96257ŠVAJKA Jozef1983 LUNYS57:15,08
9790HROMJAK Imrich1977 57:43,39
9876GLATZ Robert1980 57:49,05
99154JANČUŠKA Martin1979 ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová57:51,08
100149KOHÚT Petet1977 MARAS Team57:55,20
101105KOLHÁNEK Norbert1977 Nectel running team58:02,55
102190NOVÁK Michal1987 58:07,72
103101MIKLUŠ Maroš1989 58:14,88
104258VOSOVIČ Slavomír1972 PeRun58:19,41
105189BC.MAJDA Róbert1977 VRÚTKY-FEI STU Bratislava-Katedra Telekomunikácií-kresťan katolík58:20,06
106176KOŠŤÁLOVÁ Martina1990 Vysoké Tatry58:22,88
107260KAKAŠČÍK Jozef1959 Záborské58:28,95
10856KOTRADY Daniel1987 58:38,06
109146VILIM Michal1976 58:38,20
110206PAVOL Peter1953 ASK Spišská Nová Ves58:57,11
111181HENČEK Emil1992 TJ Obal Servis Košice59:01,25
11285SVOBODA Martin1969 Spišská Teplica59:03,42
113125VASTUSKOVA Iveta1960 Poprad59:14,45
114133KOZÁK Ondrej1946 Spišská Nová Ves59:18,75
11566PEŠKO Marek1972 ZŠ Trebišovská 1059:19,94
11663ŠIFFELOVA Henrieta1975 59:22,66
117148STOLÁR Róbert1974 Vysoke Tatry59:23,78
118244PADO Rudolf1969 Liptovský Mikuláš59:24,91
119122POLAŠČÍK Marek1976 59:30,25
120235BODAK Attila1979 59:40,83
121259BLAŽEK David1975 JR. Running sport59:43,83
122245VALKOVÁ Zuzana1999 59:47,59
123183HOLLÝ Miro1976 BehamSrdcom59:49,64
124273SADKOWSKI Kazimierz1960 KKB Starogrard-Gdansk01:00:02,15
12570VEISENPACHER Jozef1971 01:00:11,84
12643BROSZ Juraj1978 01:00:11,99
12783POPRACOVÁ Drahomíra1958 Kežmarok01:00:19,90
128157GOLEŇOVÁ Žaneta1987 Steeple Poprad01:00:27,15
12962HORÁK Lukáš1983 Košice01:00:30,58
13060LOPATOVÁ Dominika1991 01:00:30,89
131182MOLNÁR Ján1981 EZA TEAM POPRAD01:00:50,28
13282BOŽOVÁ Danica1963 Bežecký klub Poprad / Svit Mierovka01:00:52,05
133276PIKULÍK Tomáš1984 Direct Marketing01:01:05,58
13474ONDUŠ Miroslav1982 Nectel running team01:01:14,27
13564JÁMBOR Martin1973 Pulse 23001:01:18,55
136127PRŮŠA Aleš1978 01:01:27,20
13712Zekuciová Elena1976 01:01:32,44
138241JAMNICKÝ Gejza1964 BK Spišská Teplica01:01:36,55
139285Sovjáková Natálie1993 Praha01:02:05,03
140275STANKOVEN Ľuboš1980 Bolsius candles01:02:10,09
14180LUNTER Martin1959 Šk Telgárt01:02:14,22
142184LANG Tomáš1987 01:02:22,52
143264HOLÍK Marek1979 TJ Mier Kamienka01:02:29,88
144104ŠULEJ Matúš1978 Chocoland Slovensko01:02:43,28
145134SOBEK Miroslav1956 BK Lysá pod Makytou01:02:48,98
146281PRÖLL Martina1976 01:02:51,50
147211HUMEŇANSKÁ Marta1967 MARAS team01:02:53,08
14893GALLO Jozef1968 Poprad01:03:03,56
149119JAVORSKÝ Martin1991 01:03:16,15
150177ORAVEC Marián1981 01:03:17,48
15192KRETA Michal1980 01:03:26,50
152197KRAMARČÍK Jozef1962 institute europharm01:03:32,98
15329Bozsiková Zuzana1989 01:03:34,75
154156ANDEL Peter1970 01:03:35,20
155279Peťko Peter1973 01:03:43,33
156151DOLINAKOVA Lenka1990 01:03:44,05
1572Korytko Dušan1977 HK JAMES Tatranská Polianka01:03:45,64
158117TEKELY Jaroslav1949 MK Spišská Nová Ves01:03:47,16
159226VALENČÍKOVÁ Marcela1975 01:03:57,51
160270Šifra Marián2002 Nová Lesná01:03:59,91
16121Varholák Marek1986 AO - Tatry01:04:04,77
162223BARTKO Vladimír1945 ŠK Kriváň Važec01:04:06,47
163107ZICHA Peter1986 Run Nová Polhora team01:04:07,67
16423Markulík Stanislav1985 PANIKA01:04:11,64
165256PUDLÁK Karol1986 LUNYS01:04:16,34
166116KARTUSKOVA Zuzana1968 SNV01:04:21,11
16786GAVOROVÁ Zuzana1985 Eleven Running team01:04:28,91
168277Madeja Miroslav1996 01:04:37,64
16984BERNÍKOVÁ Eva1959 ŠKP Spišská Nová Ves01:04:42,41
17026Marton Milan1948 poprad01:04:44,97
17139PRCHALA Michal1988 SRTG Šumperk01:04:47,13
172199SUDOR Dominik1994 Furkotka team Štrbské Pleso01:04:49,33
173106GUMAN Marek1976 01:04:52,20
174155NEMEC Ľuboš1963 ŽSR01:04:53,04
175221HRIVKO Radoslav1988 Runners Roses01:05:28,38
176160VRTÁK Jozef1952 AK Nedožery01:05:58,31
177110ANTAL Juraj1991 01:06:38,96
178198BEKEŠOVÁ Lenka1982 Furkotka team Štrbské Pleso01:06:51,49
179255HORÁK Pavol1972 LUNYS01:07:01,80
180108NEUMEISTROVA Martina1976 Hippo Poprad01:07:04,42
18197ŽUGEC Štefan1960 Bežecký klub Poprad01:07:07,66
182233ŠMAHLÍK Radomír1974 01:07:21,05
183224KRETA Jakub1990 01:07:31,52
184172POVRAZNÍKOVÁ Lucia1995 TEAM GRIGER 195001:07:35,12
18551BALASCIK Mario1977 01:07:40,33
18616Csölle Zsolt1978 Amatér01:07:43,81
187114RICHVEIS Marián1966 01:07:45,69
18881VERBOVSKÁ Maria1984 01:07:54,09
189170GODIŠKA Dávid1994 TEAM GRIGER 195001:07:54,18
190152CÁPAY Ladislav1983 X RUNNERS01:08:11,63
191113JASKOVA Iveta1958 01:08:39,59
19258NIKO Karol1979 SL Svit01:08:52,60
193142PODBERSKÁ Martina1990 Nectel running team01:09:10,88
19413Dunčková Pavlína1979 ŠK Arching01:09:31,15
19599POLOVKA Miroslav1971 TOL Poprad01:10:09,39
19634KUVIK Michal1957 ARCHING01:10:15,52
1974Jendrichovská Danka1967 MARAS team01:11:07,48
198162BARTKOVÁ Renata1976 FITNESPORT01:11:12,95
199161SMORADA Slavomír1976 FITNESPORT01:11:13,09
20091BÁNOVSKÝ Štefan1981 LandS HC SA01:11:16,86
20128Kolibárová Martina1984 MARAS team01:11:21,57
202253UGRAY Pavol1985 LUNYS01:11:51,03
203145MOJŽIŠ Martin1977 01:11:54,56
204268Dujavová Lucia1975 MJS01:12:00,97
205129ŠUSTÁK Michal1953 Kozárovce Ou01:12:02,80
206202HAVRILA Roman1980 Bezci01:12:06,22
207286MOJŽIŠOVÁ Marcela1971 Zvolen01:12:09,20
208141KNOTEK Peter1983 01:12:14,64
209147LANGER Martin1984 lepus.cz01:12:19,38
210193TAKÁČOVÁ Danica1965 AK Čadca01:12:19,58
211228STAROŇOVÁ Anna1948 BK Opalisko Závažná Poruba01:12:26,84
21238HAVRÁNKOVÁ Tereza1995 SRTG Šumperk01:12:27,58
213188PANISOVÁ Katka1975 01:12:27,72
214225ŠTRAUCH Dávid1995 01:12:37,83
21520Hrašný Roman1977 01:12:51,83
216237TUROKOVÁ Lenka1971 Active life01:12:59,43
217167HOZZOVÁ Miriam1979 TEAM GRIGER 195001:13:27,72
218153MENYHERT Viktor1977 Active life01:13:39,86
219254FURCOŇ Jozef1985 LUNYS01:13:57,02
22089KOŠÁR Dalibor1967 HO LŠ Poprad01:14:21,84
22152RANDIS Aleš1978 Olovené svalnaté koncatiny01:14:26,38
222269Dujavová Gabriela2001 01:14:39,61
223217FIAMIN Ivan1941 Rybarpole01:15:12,91
224126NOVÁK Pavel1977 NovakRun01:15:13,50
22514Kubo Martin1964 Poprad01:15:49,95
226289Podohlan Maroš1997 Veľký Slavkov01:16:16,16
227169GODIŠKOVÁ Edita1975 TEAM GRIGER 195001:16:32,27
22841KARPATYOVÁ Ivana1983 01:17:14,44
22915Parilak Gerard1943 AC Michalovce01:17:48,59
230132JÁNOŠÍKOVÁ Jaroslava1986 01:18:28,73
23157STANGL Róbert Bae Kahoku1983 Alfa team Poprad01:18:43,47
2323MARAS Ladislav1963 MARAS team01:19:11,24
233171DULOVIČOVÁ Žaneta1973 TEAM GRIGER 195001:19:16,03
234137ŠVEC Vladimír1977 Active Life Košice01:19:22,16
235207SZEGEDI Tomáš1979 IMKOR Running team01:19:22,34
236266KUBIK Stanislav1974 Active Life Košice01:19:22,92
237131ŠVECOVÁ Andrea1977 Active Life Košice01:19:24,64
238150PASTORKOVÁ Michaela1977 Eleven running team01:19:43,54
23975BIEFELD - BROMMONT Annett1963 01:20:14,02
24035HUDAK Frantisek1956 Poprad01:20:39,83
241288Chudá Eva1976 01:21:51,58
24244BRACHŇÁK Milan1951 TJ Baník Hôrka01:22:46,41
2431Kušion Marian1975 01:23:42,89
244144KUBÍK Kamil1989 01:26:04,66
24542ŠIMKO Radoslav1983 01:26:53,48
24611Roškova Viktória1986 Bb01:27:50,64
24710Gilak Mário1974 Bb01:27:50,85
248284FERUSOVÁ Michaela2000 Run For Fun01:29:30,25
249218MARCIBÁLOVÁ Mária1934 KKM Čadca01:30:52,22
250238HAJDUK Milan1954 BK - Geča01:32:09,01
251185MIKOLAJ Rudo1949 Novoveská Huta01:36:41,20
94ŠICHTA Lukáš1988 BS Tatran TuranyDNS
96BABČÁK Peter1987 DNS
100GARAJ Pavol1986 Body gymDNS
109BRDÁR Andrej1977 DNS
124SIROTA Peter1969 LIPTOVDNS
158CHMEĽ Erik1994 TC meteorDNS
168HOZZA Filip2000 TEAM GRIGER 1950DNS
201TUDAJOVÁ Nikola1990 BezciDNS
210ČISÁR Peter1964 KST VojkovceDNS
229ILAVSKÝ Tomáš1987 DNS
251RACZ Stefan1961 ŽSR,AKSteeple PopradDNS
5Kacvinský Peter1956 JA&Sam SmižanyDNS
6Pohly Alfréd1979 DNS
7Kopinský Ľudovít1964 LKR PopradDNS
25Husak Peter1966 SportcoolDNS
36ZELENÁK Kamil1980 Autoservis ERIKADNS
37KLEMOVÁ Tinka1975 Autoservis ERIKADNS
40PUCHERTOVÁ Ildiko1956 Devínska kobyla:-)DNS
46PETROVA Jana1979 Autoservis ERIKADNS
47VRBIAKOVÁ Edita1978 Autoservis ERIKADNS
59LUDVIK Juraj1953 TJ Baník HorkaDNS
61DURAČINSKÝ Peter1982 DNS
65KUČKOVSKÝ Sebastián1999 DNS
69HIRNEROVÁ Jana1982 Eleven running teamDNS
72VYCHOVALÝ Pavol1983 ŠK KOMPASDNS
77LESUNDAKOVA Jana1984 DNS
102ČUCHTOVÁ Marianna1996 RUN
138ORININ Lucia1987 RUN
216ZÁVACKÝ Ivo1968 Sportteam Nová LesnáRUN
220LUCIVJANSKA Barbara1991 Runners RosesRUN
231GEMZA Tomáš1988 ŠK Štrba/Here to winRUN
240FURÁR Ivan1980 Spartak TlmačeRUN
246ŠČURKA Jakub2000 ALFARUN
247ŠČURKA Jaroslav1970 ALFARUN
248ŠČURKA Miroslav1977 ALFARUN
250ŠČURKA Samuel1998 ALFARUN
274LAŠUTOVÁ Renáta1974 Active lifeRUN
18Demočko Tomáš1980 MARAS teamRUN
282JASEK Tadeusz1951 PZWLA RADZIECHOWYRUN
68BOROVSKÝ Erik1996 RUN