Ženy Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1F (1.)200LEHOTSKÁ Eva1983 KBL Martin16:22,7000:00,00
2F (2.)42KELLOVÁ Lenka1981 Klub Jasná18:12,3001:49,60
3F (3.)86ZAPALAČOVÁ Alica1987 ŠKP KBL Martin18:58,6002:35,90
4F (4.)81GARČAROVÁ ŠTUNDOVÁ Lucia1984 030:33,6014:10,90

Ženy nad 40 rokov Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1F40 (1.)100REISTETTEROVA Miriam1975 17:59,0000:00,00
2F40 (2.)135SEGEČOVA Eva1971 SKI Team Jase Látky18:26,0000:27,00
3F40 (3.)197BEŤKOVÁ Dana1972 BK Opalisko Z.Poruba19:03,0001:04,00
4F40 (4.)63PAVKOVČEKOVÁ Marcela1977 Klub biatlonu Predajna19:27,4001:28,40
5F40 (5.)134TRČANOVA Jarmila1971 SKI Team Jase Látky24:21,3006:22,30

Muži Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1M (1.)112NEMČÍK Lukáš1993 LK Metropol Košice13:13,8000:00,00
2M (2.)122PALGUTA Luboslav1978 ŠKP KBL Martin13:47,2000:33,40
3M (3.)105CIENIK Radovan1978 ŠKP KBL Martin13:57,9000:44,10
4M (4.)37HOLIENČÍK Stanislav1981 Sport Rysy klub14:17,8001:04,00
5M (5.)39ŠKVARIDLO Davorín1979 davorin.sk14:27,5001:13,70

Muži nad 40 rokov Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1M40 (1.)34JURČO Michal1972 Ski Team Štrbské Pleso12:01,4000:00,00
2M40 (2.)73HOLIGA Ján1977 KBL ŠKP Martin12:02,9000:01,50
3M40 (3.)113KOSTELNÍK Eduard1969 KBT Spiš15:11,5003:10,10
4M40 (4.)199TRIZNA Viliam1971 KBL Jasná15:28,3003:26,90
5M40 (5.)104SKLENÁRIK Stanislav1974 KB Revúca15:54,8003:53,40

Muži nad 50 rokov Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1M50 (1.)84KOLLÁR Ľubomir1964 Sport team Nova Lesna13:59,5000:00,00
2M50 (2.)124AUGUSTIŇÁK Dušan1964 POPRAD14:09,7000:10,20
3M50 (3.)110RAJNIAK Milan1966 TJ TATRAN HYBE14:59,4000:59,90
4M50 (4.)111LISOŇ Marián1963 Svit16:32,2002:32,70
5M50 (5.)64SERAFIN Dariusz1966 TG.SOKÓŁ ZAKOPANE17:28,0003:28,50

Muži nad 60 rokov Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1M60 (1.)114STAROŇ Vladimír1951 Skiveterán Tatr. Štrba15:18,2000:00,00
2M60 (2.)68MAJOCH Tadeusz1955 Majoch team17:45,1002:26,90
3M60 (3.)196VALENT Bohuš1949 BK Opalisko Z.Poruba21:22,7006:04,50
4M60 (4.)180VHER Ján1943 SVK21:34,6006:16,40
5M60 (5.)141HAVIAR Miroslav1950 SVK24:36,2009:18,00

Juniorky a dorastenky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1FJ (1.)47HORNIAKOVÁ Barbora2001 Lyžiarsky klub Biatlon Predajná15:50,7000:00,00
2FJ (2.)53SIVOKOVA Kristina2002 SKI Team Jase Látky16:13,7000:23,00
3FJ (3.)121LORKOVÁ Ema2001 ŠKP Levoča16:14,5000:23,80
4FJ (4.)106REPKOVÁ Lucia1998 KBT SPIŠ16:34,9000:44,20
5FJ (5.)5PECIAROVÁ Lucia2005 Lyžiarsky klub Biatlon Predajná16:37,4000:46,70

Juniori a dorastenci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1MJ (1.)118ŠEFČÍK Jozef1997 ŠKP Levoča12:23,8000:00,00
2MJ (2.)168MIKITA Milan1997 13:12,5000:48,70
3MJ (3.)31JURENA Adam2000 Sport Rysy klub13:36,0001:12,20
4MJ (4.)116KOSTELNÍK Viliam1999 KBT Spiš13:40,2001:16,40
5MJ (5.)33ŠKVARENINA Martin1999 Sport Rysy klub13:49,2001:25,40