Ženy Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1F (1.)52KOVÁCSOVÁ Anna1980 Batizovce08:46,8000:00,00
2F (2.)153ŠUCHTÁROVÁ Andrea1983 TJ TATRAN HYBE08:49,1000:02,30
3F (3.)157DUTKOVÁ Lenka1985 013:33,9004:47,10

Ženy nad 40 rokov Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1F40 (1.)198BEŤKOVÁ Dana1976 BK Opalisko Z.Poruba07:54,8000:00,00
2F40 (2.)155TRIPŠANSKÁ Marína1975 10:47,5002:52,70
3F40 (3.)144GAVALIEROVÁ Zuzana1976 ŠK Štrba14:30,5006:35,70
4F40 (4.)7VEJČÍKOVÁ Tatiana1972 Košice16:45,2008:50,40

Ženy nad 50 rokov Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1F50 (1.)154NOVYSEDLÁKOVÁ Anna1959 ŠKP KBL Martin10:24,9000:00,00
2F50 (2.)138HALASOVÁ Viera1964 sportTATRY.sk12:22,3001:57,40
3F50 (3.)148BARTALSKÁ-NINAJOVÁ Dana1958 15:08,4004:43,50

Muži Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1M (1.)143MLYNÁR Martin1986 ŠKP Vysoké Tatry05:44,4000:00,00
2M (2.)51BARTKO Tomáš1991 ŠK Kriváň Važec06:05,3000:20,90
3M (3.)41DUTKO Marek1984 Bike klub LIPA06:07,8000:23,40
4M (4.)191IĽANOVSKÝ Peter1991 KBL Jasná06:18,2000:33,80
5M (5.)35MATUSCHKA Erik1986 Poprad07:04,4001:20,00

Muži nad 40 rokov Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1M40 (1.)160GONDA Pavol1973 TJ TATRAN HYBE06:57,3000:00,00
2M40 (2.)149ZORIČÁK Jozef1968 NIS 201707:57,0000:59,70
3M40 (3.)172ŽIŠKA Ján1971 TJ TAHY08:04,1001:06,80
4M40 (4.)174KÁN Pavol1973 ŠKP BB08:10,2001:12,90
5M40 (5.)87LENGYEL Štefan1972 008:50,7001:53,40

Muži nad 50 rokov Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1M50 (1.)136MARAS Ladislav1963 MARAS team08:28,7000:00,00
2M50 (2.)170MICHALIDES Igor1963 TJ TAHY08:53,1000:24,40
3M50 (3.)59ŠOLTÉS Jozef1966 NW.Runing Prešov10:22,2001:53,50
4M50 (4.)164ŠERFEL Michal1958 ŠK Štrba12:34,6004:05,90
5M50 (5.)147KAŠICKÝ Rudolf1958 013:41,0005:12,30

Muži nad 60 rokov Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1M60 (1.)156DUTKO Michal1955 006:30,2000:00,00
2M60 (2.)150HOLIGA Ján1947 ŠKP KBL Martin08:37,2002:07,00
3M60 (3.)62TOMEČKO Jozef1953 NW-Running Prešov10:01,7003:31,50
4M60 (4.)163CIENIK Igor1955 KST Tatran Prešov11:34,7005:04,50
5M60 (5.)142GREGUŠ Dušan1954 Hasiči Ružomberok12:50,7006:20,50

Juniorky a dorastenky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1FJ (1.)152KAPUSTOVÁ Ema2002 Klub biatlonu Revúca06:36,1000:00,00
2FJ (2.)19MAKOVINYOVÁ Kristína2004 Lyžiarsky klub Biatlon Predajná07:19,1000:43,00
3FJ (3.)181VAJDOVÁ Michaela2003 TJ Družstevník Východná07:27,7000:51,60
4FJ (4.)173PLEVOVÁ Martina2004 Klub Biatlon Ostrava07:35,7000:59,60
5FJ (5.)21CHLEBNIČANOVÁ Katarina2003 SKI Team Jase Látky08:05,2001:29,10

Juniori a dorastenci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1MJ (1.)13HORNIAK Matej2003 Lyžiarsky klub Biatlon Predajná06:43,2000:00,00
2MJ (2.)9MAŤKO Martin2005 ŠKP KBL Martin07:06,5000:23,30
3MJ (3.)178CIENIK Martin2005 KBL ŠKP Martin07:07,8000:24,60
4MJ (4.)10MEJTSKÝ Maxim2005 KBL ŠKP Martin07:16,1000:32,90
5MJ (5.)162ŽIŠKA Radovan2003 TJ Tatran Hybe07:36,8000:53,60