Reg. Žiaci 2016-2018 - Obrovský slalom - registrovaní

Por.KategóriaBIBMenoRokKlub1. kolo2. koloČasStrataBody
1R1CH (1.)60UHNAK Juraj2017 LK Tatranská Lomnica00:43,23 (2.)00:41,43 (1.)01:24,6600:00,0030
2R1CH (2.)66REPÁŇ Maxim2016 ZŠ Dolný Smokovec00:47,19 (4.)00:48,58 (3.)01:35,7700:11,1120
3R1CH (3.)56BARABAŠ Tomaš2016 LK Tatranská Lomnica00:49,47 (6.)00:49,61 (4.)01:39,0800:14,4215
4R1CH (4.)64ŠAVOL Tadeáš2016 SnowSports Club00:48,57 (5.)00:51,45 (5.)01:40,0200:15,3612
5R1CH (5.)58KULANGA Felix2017 LK Tatranská Lomnica00:51,18 (8.)00:52,73 (8.)01:43,9100:19,2510

Zobraziť kompletné výsledky (11)

Reg. Žiačky 2016-2018 - Obrovský slalom - registrovaní

Por.KategóriaBIBMenoRokKlub1. kolo2. koloČasStrataBody
1R1D (1.)51REPAŠSKÁ Karolína2016 ASP SKI Poprad00:40,80 (1.)00:41,35 (1.)01:22,1500:00,0030
2R1D (2.)52MIKOLAJOVA Natalia2016 LK Tatranská Lomnica00:47,88 (3.)00:48,34 (2.)01:36,2200:14,0720
3R1D (3.)53ŠTEFANY Barbora2016 LK Tatranská Lomnica00:47,63 (2.)00:49,16 (3.)01:36,7900:14,6415
4R1D (4.)55ČERNÁKOVÁ Diana2017 SSDM PP TATRY00:49,27 (4.)00:50,94 (4.)01:40,2100:18,0612
R1D54LORKO Nina2016 SnowSports ClubDNFDNFDNF

Reg. Žiaci 2014-2015 - Obrovský slalom - registrovaní

Por.KategóriaBIBMenoRokKlub1. kolo2. koloČasStrataBody
1R2CH (1.)84SLODIČÁK Adam2014 SnowSports Club00:32,86 (1.)00:33,33 (1.)01:06,1900:00,0030
2R2CH (2.)80KNIŽKA Dani Miki2014 LK Tatranská Lomnica00:34,04 (2.)00:34,53 (2.)01:08,5700:02,3820
3R2CH (3.)42MONKA Jozef2014 ZŠ s MŠ Ždiar00:37,18 (3.)00:36,09 (3.)01:13,2700:07,0815
4R2CH (4.)85HALÍŘ Filip2015 LK Tatranská Lomnica00:37,30 (4.)00:40,92 (5.)01:18,2200:12,0312
5R2CH (5.)82ŠAVOL Marko2015 SnowSports Club00:38,76 (5.)00:40,17 (4.)01:18,9300:12,7410

Zobraziť kompletné výsledky (6)

Reg. Žiačky 2014-2015 - Obrovský slalom - registrovaní

Por.KategóriaBIBMenoRokKlub1. kolo2. koloČasStrataBody
1R2D (1.)72PENKERT Zara2014 SnowSports Club00:34,59 (1.)00:34,75 (1.)01:09,3400:00,0030
2R2D (2.)74PAVLECHOVÁ Jessika2014 SnowSports Club00:35,51 (2.)00:35,30 (3.)01:10,8100:01,4720
3R2D (3.)76MARTINKOVÁ Ema Viktória2015 SnowSports Club00:35,76 (3.)00:36,02 (5.)01:11,7800:02,4415
4R2D (4.)75HAJDOVÁ Natália2014 SnowSports Club00:36,81 (5.)00:35,70 (4.)01:12,5100:03,1712
5R2D (5.)77HANEČÁKOVÁ Zara2015 SnowSports Club00:36,36 (4.)00:36,35 (6.)01:12,7100:03,3710

Zobraziť kompletné výsledky (13)

Reg. Žiaci 2012-2013 - Obrovský slalom - registrovaní

Por.KategóriaBIBMenoRokKlub1. kolo2. koloČasStrataBody
1R3CH (1.)100JEŽÍK Timur2012 SSDM PP TATRY00:36,80 (2.)00:36,55 (3.)01:13,3500:00,0030
2R3CH (2.)98ŠAVOL Jakub2013 SnowSports Club00:36,62 (1.)00:37,50 (4.)01:14,1200:00,7720
3R3CH (3.)96KOTELEŠ Ondrej2012 LK Tatranská Lomnica00:37,91 (3.)00:36,37 (2.)01:14,2800:00,9315
4R3CH (4.)97SLODIČÁK Maxim2012 SnowSports Club00:43,41 (5.)00:34,37 (1.)01:17,7800:04,4312
5R3CH (5.)95UTKIN Dmytro2012 LK Tatranská Lomnica00:39,76 (4.)00:42,10 (5.)01:21,8600:08,5110

Zobraziť kompletné výsledky (6)

Reg. Žiačky 2012-2013 - Obrovský slalom - registrovaní

Por.KategóriaBIBMenoRokKlub1. kolo2. koloČasStrataBody
1R3D (1.)90STREICHSBIER Ella Mia2012 SnowSports Club00:32,74 (1.)00:33,12 (1.)01:05,8600:00,0030
2R3D (2.)93HARABINOVÁ Sára2012 SSDM PP TATRY00:33,13 (2.)00:33,61 (2.)01:06,7400:00,8820
3R3D (3.)86KORVINOVA Zarka2012 LK Tatranská Lomnica00:34,15 (3.)00:34,96 (3.)01:09,1100:03,2515
4R3D (4.)87Monková Barbora2013 LK Tatranská Lomnica00:35,58 (4.)00:36,66 (4.)01:12,2400:06,3812
5R3D (5.)94HALÍŘOVÁ Viktória2013 LK Tatranská Lomnica00:37,72 (6.)00:37,59 (5.)01:15,3100:09,4510

Zobraziť kompletné výsledky (10)

Reg. Žiaci 2006-2011 - Obrovský slalom - registrovaní

Por.KategóriaBIBMenoRokKlub1. kolo2. koloČasStrataBody
1R4CH (1.)108MACEJKA Nikolaj2010 Tatranské Zruby00:29,21 (1.)00:29,55 (1.)00:58,7600:00,0030
2R4CH (2.)109PAVLIK Samuel2008 LK Tatranská Lomnica00:29,50 (3.)00:29,81 (2.)00:59,3100:00,5520
3R4CH (3.)110ŠTRBA Filip2010 LK Tatranská Lomnica00:30,99 (4.)00:30,91 (3.)01:01,9000:03,1415
4R4CH (4.)106KULANGA Alex2008 LK Tatranská Lomnica00:32,26 (5.)00:31,66 (4.)01:03,9200:05,1612
5R4CH (5.)113SLODIČÁK Alex2010 SnowSports Club00:44,18 (7.)00:31,69 (5.)01:15,8700:17,1110

Zobraziť kompletné výsledky (8)

Reg. Žiačky 2006-2011 - Obrovský slalom - registrovaní

Por.KategóriaBIBMenoRokKlub1. kolo2. koloČasStrataBody
1R4D (1.)114ILAVSKÁ Nina2008 LK Tatranská Lomnica00:29,84 (1.)00:29,71 (1.)00:59,5500:00,0030
2R4D (2.)103LUKAČOVA Juliana2011 LK Tatranská Lomnica00:32,13 (2.)00:32,64 (2.)01:04,7700:05,2220
3R4D (3.)101GRUSOVA Ella Maria2010 LK Tatranská Lomnica00:35,14 (4.)00:35,40 (4.)01:10,5400:10,9915
4R4D (4.)104CHOVANCOVÁ Estera2011 SnowSports Club00:35,56 (5.)00:35,11 (3.)01:10,6700:11,1212
5R4D (5.)102MONKOVÁ Alexandra2011 LK Tatranská Lomnica00:35,03 (3.)00:36,38 (5.)01:11,4100:11,8610

Zobraziť kompletné výsledky (6)