Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
11CH (1.)57BARABÁŠ Tomáš2016 LK Tatranská Lomnica03:20,5800:00,0030
21CH (2.)61TUROCEK Felix2016 03:22,6800:02,1020
31CH (3.)56KULANGA Felix2017 LK Tatranská Lomnica03:59,6200:39,0415
41CH (4.)62MÁRIO Varga2016 ZŠ Tatranská Lomnica04:02,1500:41,5712
51CH (5.)60BAĎO Leonard2016 04:24,1701:03,5910

Zobraziť kompletné výsledky (7)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
11D (1.)54ESTER Grechová2016 ZŠ Tatranská Lomnica04:52,6400:00,0030
21D (2.)51RYŠOVÁ Zoja2017 ZŠ Vyšné Hágy04:54,4300:01,7920
31D (3.)52VARCHOLOVÁ Karin2017 05:29,8900:37,2515
41D (4.)53KORVINOVA Tara2018 08:17,3403:24,7012
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
12CH (1.)76NEMEŠANY Max2014 ZŠ s MŠ Ždiar04:20,2400:00,0030
22CH (2.)74KUZMIK Lukáš2014 ŠK Štrba04:26,2300:05,9920
32CH (3.)75MÁJ Martin2015 ŠK Štrba04:49,6500:29,4115
42CH (4.)77ŠTEFAN Grech2015 ZŠ Tatranská Lomnica05:17,6100:57,3712
52CH (5.)73WARADZIN Martin2014 ZŠ Štrba05:19,9500:59,7110
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
12D (1.)72BARTOŇOVÁ Veronika2015 ZŠ Tatranská Lomnica04:27,4200:00,0030
22D (2.)66BUJDOVÁ Barbora2015 ZŠ Štrba04:54,4400:27,0220
32D (3.)70BACHLEDOVÁ Nina2014 ZŠ s MŠ Ždiar05:16,3300:48,9115
42D (4.)69STUCHLÁKOVÁ Sofia2015 ZŠ Tatranská Lomnica06:11,5501:44,1312
52D (5.)65GREGUŠKOVÁ Lucia2014 ZŠ Štrba06:14,4401:47,0210

Zobraziť kompletné výsledky (10)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
13CH (1.)93KARKOSIAK Emil2012 ZŠ Tatranská Lomnica03:04,3300:00,0030
23CH (2.)89ILAVSKÝ Maximilian2013 ZŠ Štrba03:54,0200:49,6920
33CH (3.)92MACKO Markus2012 ZŠ Štrba04:29,5201:25,1915
43CH (4.)91POHLOD Martin2013 ZŠ Štrba04:30,3101:25,9812
53CH (5.)94SEBASTIAN Veselý2013 ZŠ Tatranská Lomnica04:49,0001:44,6710

Zobraziť kompletné výsledky (6)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
13D (1.)83PLICHTOVÁ Eliška2012 ZŠ Tatranská Lomnica04:00,7800:00,0030
23D (2.)86MAZURKOVÁ Lea2013 ZŠ Tatranská Lomnica04:30,0000:29,2220
33D (3.)84MACKOVÁ Nina2012 ZŠ Štrba04:33,9600:33,1815
43D (4.)88Monková Barbora2013 LK Tatranská Lomnica04:43,0000:42,2212
53D (5.)87HUDÁKOVÁ Zoja2013 ZŠ Tatranská Lomnica04:44,7100:43,9310

Zobraziť kompletné výsledky (8)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
14CH (1.)120JUHÁS Matej2008 ŠK Kriváň Važec05:13,4600:00,0030
24CH (2.)121MICHALKO Adrián2011 ŠK Kriváň Važec06:05,0200:51,5620
34CH (3.)111JANKO Šimon2010 ZŠ Štrba06:19,7701:06,3115
44CH (4.)108KULANGA Alex2008 LK Tatranská Lomnica06:24,1601:10,7012
54CH (5.)110KAŠŠA Dávid2009 ZŠ Štrba06:33,7001:20,2410

Zobraziť kompletné výsledky (14)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
14D (1.)99PODOLSKÁ Emma Lillie2010 ŠK Štrba05:43,2000:00,0030
24D (2.)104JUHÁSOVÁ Dáša2010 ŠK Kriváň Važec05:54,3200:11,1220
34D (3.)98SLANINÁKOVÁ Lucia2010 ZŠ Štrba06:30,3900:47,1915
44D (4.)101SIMOVÁ Tereza2011 ZŠ Štrba07:12,3501:29,1512
54D (5.)100MICHALKOVÁ Janka2011 ZŠ Štrba07:15,4301:32,2310

Zobraziť kompletné výsledky (13)

Na stiahnutie