Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Tatry Running Tour 2018
Night - Nordic Walking - Výsledky
Pretekaj.sk
Night - Nordic Walking
Výsledky
Tatry Running Tour 2018
Preteky:
Night - Nordic Walking
Night Run
Night - Nordic Walking
Sky & Clouds Run - Sliezsky Dom
Cross Run
Cross - Nordic Walking
Interski Run
Interski - Nordic Walking
Celkové poradie
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
MNW - Muži NW
FNW - Ženy NW
MNW50 - Muži NW nad 50
FNW50 - Ženy NW nad 50
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
FNW50
(1.)
99
OBERHAUSEROVÁ Mária
1962
Nordic Walking Running Prešov
32:21,51
00:00,00
200
2
FNW50
(2.)
91
NOVOTNÁ Mária
1960
ŠK Štrba
33:13,25
00:51,74
170
3
FNW50
(3.)
142
LEVOCKA Zuzana
1963
ŠK Štrba
33:49,24
01:27,73
150
4
FNW
(1.)
703
BAJČIČÁKOVÁ Alena
1979
TATRANSKÁ ŠTRBA
34:19,24
01:57,73
145
5
FNW
(2.)
583
DOBROCKÁ, MGR. Hana
1979
NW Lučenec
34:19,74
01:58,23
140
6
FNW
(3.)
697
FEČÍKOVÁ Silvia
1977
Horný Smokovec
34:40,74
02:19,23
135
7
FNW
(4.)
631
KOVÁROVÁ Jana
1977
ŠK Štrba
34:41,49
02:19,98
130
8
FNW50
(4.)
546
VDOVJAKOVÁ Eva
1962
Tatranky
34:55,78
02:34,27
125
9
FNW50
(5.)
44
HERZÁŇOVÁ Anna
1960
NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
35:29,48
03:07,97
120
10
FNW50
(6.)
580
LEVÁ Andrea
1966
Tatranky
35:45,98
03:24,47
115
11
FNW
(5.)
23
HORSKÁ Michaela
1978
NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
35:48,58
03:27,07
110
12
FNW50
(7.)
25
PRIBILOVÁ Dana
1960
NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
35:55,56
03:34,05
107
13
FNW
(6.)
637
ROZGONYIOVÁ Paula
1982
Poprad
36:07,72
03:46,21
104
14
FNW
(7.)
636
CHLIPALOVA Karina
1986
Poprad
36:10,23
03:48,72
101
15
FNW50
(8.)
46
DEMEKOVÁ Beáta
1953
NW-Running Prešov
36:12,23
03:50,72
98
16
FNW
(8.)
20
BEŇOVÁ Renáta
1972
NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
36:26,97
04:05,46
95
17
FNW
(9.)
666
ZADRABAJOVA Zuzana
1975
Nordic walking liptov
36:44,97
04:23,46
92
18
FNW
(10.)
739
AMBRÓZYOVÁ Jana
1987
Nordic Walking Liptov
36:53,47
04:31,96
89
19
FNW
(11.)
628
JANOVOVÁ Katarína
1982
Tatranky
37:00,72
04:39,21
86
20
FNW50
(9.)
713
BABIAROVÁ Viera
1967
Tatranky
37:01,72
04:40,21
83
21
FNW
(12.)
737
ŠČURKOVÁ Mária
1970
Poprad
37:08,72
04:47,21
80
22
FNW50
(10.)
544
KNIŽKOVÁ Anna
1955
Tatranky
37:13,99
04:52,48
77
23
FNW50
(11.)
548
ANDRAŠČÍKOVA Zdenka
1957
Tatranky
37:16,46
04:54,95
74
24
FNW50
(12.)
559
BRICHTOVÁ Lýdia
1955
NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
37:17,22
04:55,71
71
25
FNW
(13.)
21
MEGYESSIOVÁ Nina
1978
Nordic Walking Rohožník
37:27,46
05:05,95
68
26
FNW
(14.)
704
ILAŠOVÁ Zuzana
1976
TATRANSKÁ ŠTRBA
38:05,24
05:43,73
66
27
FNW50
(13.)
670
JÁGERSKÁ Táňa
1965
Liptovský Hrádok
38:23,95
06:02,44
64
28
FNW50
(14.)
550
HUDAKOVA Maria
1958
Poprad
39:08,45
06:46,94
62
29
FNW
(15.)
168
BOMBOVÁ Regina
1970
NW-Running Prešov
40:23,19
08:01,68
60
30
FNW50
(15.)
12
SALOKÝOVÁ Marcela
1965
Košice
40:23,44
08:01,93
58
31
FNW50
(16.)
679
RAŠIOVÁ Anna
1955
NW team Liptov
41:23,43
09:01,92
56
32
FNW
(16.)
151
URBÁŠKOVÁ Monika
1969
Libina
42:21,50
09:59,99
54
33
FNW
(17.)
192
MILÁNOVÁ Františka
2001
Poprad
42:27,25
10:05,74
52
34
FNW
(18.)
193
MILÁNOVÁ Petra
1974
Poprad
42:33,68
10:12,17
50
35
FNW
(19.)
735
POVAŽSKÁ Renata
1973
NW team Liptov
45:33,90
13:12,39
48
36
FNW
(20.)
668
BOHUNČÁKOVÁ Zuzana
1984
Poprad
46:19,17
13:57,66
46
37
FNW
(21.)
678
BOHUNČÁKOVÁ Timka
2009
Poprad
46:20,73
13:59,22
44
38
FNW
(22.)
710
BOBEKOVÁ Andrea
1973
Furkotka team
47:09,14
14:47,63
42
39
FNW
(23.)
711
MALICHOVÁ Blanka
1974
Furkotka team
47:09,38
14:47,87
40
40
FNW50
(17.)
709
HALAGOVCOVÁ Katarína
1962
Furkotka team
47:09,38
14:47,87
38
40
FNW50
(18.)
560
PRIGANCOVÁ Kvetoslava
1951
NORDIC WALKING ROHOŽNÍK
47:41,14
15:19,63
38