Por.MenoRokKlub04.05.24
1. kolo Starý Smokovec
18.05.24
2. kolo Podolínec
15.06.24
3. kolo Spišská Belá
28.06.24
4. kolo Tatranská Polianka
04.09.24
5. kolo Nová Polianka
03.10.24
6. kolo Štrba
09.11.24
7. kolo Tatranská Lomnica
PretekovTop 5
1.MINGYAR Jakub2016POWERFIT20303012492
2.SPIRČÁK Matúš2017POWERFIT30202020490
3.SAMOĽ Michal2016Košice - Vyšné Opátske15155335
4.DUDAS Vojtech2016POWERFIT Podolínec12910331
5.ZIBURA Jonáš2017POWERFIT899326
6.FILICKO Tobias2016ZŠ Laca Novomeskeho3128323
7.RERKO Tim2016Vysoké Tatry11038422
8.KOLLÁR Šimon2018MŠ Odorín6716420
9.VALLUŠ Patrik2016HK Poprad1011312
10.GAHURA Jakub2017Kežmarok1514411
11.SIČÁR Martin2017POWERFIT11739
12.NIKO Jozef2017SL Svit4125
13.SKYBA Tibor2016Vysne Ruzbachy4125
14.RERKO Anton2019Vysoké Tatry11133
15.DINDOFFER Adam20161122
16.TRAJČÍK Martin2019Športový klub mládeže TOM1122
17.HYROŠ Leo2018TATRACLEAN Poprad1122
ZÁTORSKÝ Ondrej2016ŠK Štrba30130
ZUBAJ Richard2016ŠK Kriváň Važec15115
MIKO Stanislav2016Detský domov Podolínec15115
KRIŠANDA Samuel2016Kežmarok12112
BARABÁŠ Tomáš201610110
HANČ Michal Roy2017TATRANSKÉ TORPÉDA919
FRANK PRIBYLA Andrej2016POWERFIT818
BAĎO Leonard2016ZŠ Tatranska Lomnica717
Vojtko Oliver2017ZŠ Ždiar717
SIČÁR Martin2016POWERFIT616
HAZY Hugo2017616
MOZDEN Matej2017Tvarožná515
KIČIN Oliver2017ŠK Štrba515
CIRÁK Filip2018Podolínec314
STRELLA Damián2016Kežmarok414
TEKEĽ Adam2017ŠK Štrba313
KIČIN Sebastian2019ŠK Štrba111
ŠČENSNÝ Jakub2017Stará Ľubovňa111
KULANGA Felix2017LKTL111
FERIANČEK Filip2019111
FERIANČEK Michal2017111
GRIGER Ľubko2016Poprad111
HANČ Richard Ján2018TATRANSKÉ TORPÉDA111
WUEBBELS Gus2018Wuebbels111
KALETA Tadeáš2019Podolínec111
Zapalač Filip2020ZŠ Ždiar111
VALLUŠ Samuel2017111
MONKA Vladimír2017ZŠ Ždiar111
PAJER Samuel2018111
PETIJA Andrej2016Kežmarok111
Majsňár Michal2016Tatr. Polianka111
BRETZ Jakub2019Svit111
KRAKA Emil2016Detský domov Podolínec111
PRÍBYLA FRANK Andrej2016POWERFIT111
RADIČ Samuel2017Vysoke Tatry111
SOLTIŠÍK Dávid2019Nižné Ružbachy111
JELÍNEK Liam2019111
Por.MenoRokKlub04.05.24
1. kolo Starý Smokovec
18.05.24
2. kolo Podolínec
15.06.24
3. kolo Spišská Belá
28.06.24
4. kolo Tatranská Polianka
04.09.24
5. kolo Nová Polianka
03.10.24
6. kolo Štrba
09.11.24
7. kolo Tatranská Lomnica
PretekovTop 5
1.KOLLÁROVÁ Ivona2016ZŠ Odorín12203030492
2.REPAŠSKÁ Karolína2016ŠK Štrba303010370
3.ŠOLTÉSOVÁ Miriam2016POWERFIT15151520465
4.MICHALÍKOVÁ Barborka2016ALS20209349
5.ZAŤUROVA Sofia2017ŠK Šuňava81210330
6.ĎURIŠOVÁ Eliška2016Spišská Belá1015225
7.BUJDOVÁ Evička2017ŠK Štrba5812325
8.ČIKOVSKÁ Nela2016POWERFIT6566423
9.Bekešová Ema2016ZŠ Ždiar912221
10.HVIZDÁKOVÁ Petronela2018LK Tatranská Lomnica497320
11.MEZEYOVÁ Karin2016POWERFIT108218
12.MAJERČÍKOVÁ Michaela2017Liptovský Mikuláš1353412
13.VESELÁ Eliška2017ZŠ Tatranská Lomnica1425
14.VALLUŠOVÁ Natália2018Poprad31135
15.KORVÍNOVÁ Tara2018LK Tatranská Lomnica11133
16.VARCHOLOVÁ Karin2017Tatranská Lomnica1122
17.FILIČKOVÁ Sára20191122
18.FRIDMANSKÁ Lujza2016POWERFIT1122
19.ADAMJAKOVÁ Mia2019POWERFIT1122
20.MEŠÁROVÁ Natália2018Spišská Belá1122
ZÁVACKÁ Ema2016Podolínec919
RIDGE Zoja Mária2017ŠK Kriváň Važec818
DOBEŠOVÁ Dorotka2017POWERFIT717
STROEA Ionela Mária2016Svit717
VASILOVA Katarina2017Kosice717
FERENCKOVÁ Ema2016Podolínec616
ZUBAJOVÁ Zina2017ŠK Kriváň Važec515
MAČÁKOVÁ Nina2017CVČ Poprad414
SCHURDAKOVÁ Emma2016POWERFIT414
ŠVEHLOVÁ Elvíra2018Krásné Sady Mlynica313
HAZYOVÁ Nela2019111
RYBANSKÁ Ester2020POWERFIT111
SIKORJAKOVÁ Mária Barbora2020Kežmarok111
ANTONIOVÁ Tatiana2017POWERFIT111
STROEA Lujza2019Svit111
GRIGEROVÁ Lilianka2019Poprad111
MIGAĽOVÁ Nina2019111
TOMASOVÁ Diana2017POWERFIT111
SCHURDÁKOVÁ Melania2018Podolínec111
RYBANSKÁ Sára2019POWERFIT111
HANEČÁKOVÁ Simona2017POWERFIT111
GAVOROVÁ Anna Júlia2019Eleven Run Team111
HANEČÁKOVÁ Aurélia2018Powerfitko Podolínec111
BRETZOVÁ Sandra2021Svit111
HANEČÁKOVÁ Adriána2018Podolínec111
Por.MenoRokKlub04.05.24
1. kolo Starý Smokovec
18.05.24
2. kolo Podolínec
15.06.24
3. kolo Spišská Belá
28.06.24
4. kolo Tatranská Polianka
04.09.24
5. kolo Nová Polianka
03.10.24
6. kolo Štrba
09.11.24
7. kolo Tatranská Lomnica
PretekovTop 5
1.MITURA Bruno2014POWERFIT20153012477
2.Nemešany Maxim2014ZŠ Ždiar301230372
3.ZAŤURA Félix2014ŠK Šuňava152015350
4.ZIBURA Tobiaš2015POWERFIT107107434
5.NOVÁK Teodor2015POWERFIT9615330
6.Kostka Ján2015ZŠ Ždiar2010230
7.HAJDU Matúš2015POWERFIT Podolínec12106328
8.HVIZDÁK Patrik2015TRI Tatry8128328
9.HANEČÁK Timotej2015POWERFIT8106324
10.SIČÁR Marko2015POWERFIT7449424
11.VOJČÍK Filip2015POWERFIT538316
12.KOVÁČIK Adam2015TJ Vysoké Tatry651312
13.Slodičák Adam2014ZŠ Ždiar91210
14.SKYBA Oliver2014POWERFIT1829
SMORADA Sebastian201530130
KUZMIK Lukáš2014ŠK Štrba20120
DOBEŠ Matúš2014POWERFIT616
ŠVEHLA Viktor2015Krásné Sady Mlynica414
MIRGA Erik2015Detský domov Podolínec111
DUŽDA Július2015Detský domov Podolínec111
KRAJANEC Viktor2014Kežmarok111
FILIČKO Vladimír2015111
KARPATY Matúš2015ŠK JUNIOR SKI Poprad111
GEMZICKÝ Nikolas2015ŠK JUNIOR SKI Poprad111
BUDZIŇÁK Nadim Leo2015111
STRELLA Dávid2014Kežmarok111
Por.MenoRokKlub04.05.24
1. kolo Starý Smokovec
18.05.24
2. kolo Podolínec
15.06.24
3. kolo Spišská Belá
28.06.24
4. kolo Tatranská Polianka
04.09.24
5. kolo Nová Polianka
03.10.24
6. kolo Štrba
09.11.24
7. kolo Tatranská Lomnica
PretekovTop 5
1.SAMOĽOVÁ Zuzana2014Košice - Vyšné Opátske303030390
2.Bachledová Nina2014ZŠ Ždiar103010350
3.Pitoňáková Kristína2014ZŠ Ždiar7121512446
4.BUJDOVÁ Barborka2015ŠK Štrba2020240
5.MICHALÍKOVÁ Bianka2015ALS2010230
6.Mačáková Zuzana2015ZŠ Ždiar1215227
7.HORNÍKOVÁ Timea2014ŠK JUNIOR SKI Poprad98217
8.FERENCKOVÁ Karin2015POWERFIT448316
9.TRAJČÍKOVÁ Zita2014Športový klub mládeže TOM68214
10.NOVÁKOVÁ Adela2015ŠK JUNIOR SKI Poprad84212
11.RICHTEROVÁ Laura2015POWERFIT56211
HOLUBOVÁ Melánia2015Detský domov Podolínec20120
ŽILOVÁ Olívia201415115
MARTANCIKOVA Lucka2015ZŠ Tatranská Lomnica15115
ŠTRBOVÁ Tamara2014LKTL12112
KOČANOVÁ Tina2015WoodRock10110
Krasuľová Kristína2014ZŠ Ždiar10110
ČABALOVÁ Nikol2014SnowSports Club Vysoké Tatry919
PETRUŠKOVÁ Soňa2014ŠK Štrba919
ŽÁKOVÁ Alžbetka2014AK STEEPLE Poprad818
BARTKOVÁ Júlia2014717
PAVELKA Flavia2014Veľký Slavkov616
NOVÁKOVÁ Marína2015ŠK JUNIOR SKI Poprad616
NIKOVÁ Anna2014Activity sport club515
WUEBBELS Isabella2015Wuebbels414
DZIAKOVA Helena2014313
ZAJACOVÁ Alexandra2015Podolínec111
SCHURDÁKOVÁ Tamara2015Podolínec111
Por.MenoRokKlub04.05.24
1. kolo Starý Smokovec
18.05.24
2. kolo Podolínec
15.06.24
3. kolo Spišská Belá
28.06.24
4. kolo Tatranská Polianka
04.09.24
5. kolo Nová Polianka
03.10.24
6. kolo Štrba
09.11.24
7. kolo Tatranská Lomnica
PretekovTop 5
1.ZATURA Filip2012ŠK Šuňava303015375
2.DRAWC David2013Vysoké Tatry2030250
3.FERENCKO Peter2013POWERFIT102089447
4.MEZEY Samuel2012POWERFIT151512342
5.Bachleda Adam Oskar2013ZŠ Ždiar12108330
6.Slodičák Maxim2012ZŠ Ždiar1510225
7.Siska Marco2012ZŠ Ždiar7106323
8.KARPATY Šimon2012ŠK JUNIOR SKI Poprad128220
9.TOMAS Dean201247211
10.RICHTER Maroš2013POWERFIT8129
ZÁVACKÝ Matúš2013Šk Štrba30130
JANKOVIČ Hugo Dávid2012ŠK Štrba20120
KÖTELEŠ Ondrej2012LK Tatranská Lomnica20120
HANEČÁK Tristan2012POWERFIT12112
ZÁTORSKÝ Ján2013ŠK Štrba10110
Pitoňák Filip2012ZŠ Ždiar919
JEDLICKA Jakub2013LK Tatranska Lomnica919
MAČÁK Richard2013Judo Klub Katsudo818
UTKIN Dmytro2012LK TL616
TROPP Samuel2012414
PACOLT Michal2012POWERFIT111
BOČKAI Hugo2013ŠK JUNIOR SKI POPRAD111
MATIKO Lukas2013Spišská Belá111
Por.MenoRokKlub04.05.24
1. kolo Starý Smokovec
18.05.24
2. kolo Podolínec
15.06.24
3. kolo Spišská Belá
28.06.24
4. kolo Tatranská Polianka
04.09.24
5. kolo Nová Polianka
03.10.24
6. kolo Štrba
09.11.24
7. kolo Tatranská Lomnica
PretekovTop 5
1.Bachledová Lucia2013ZŠ Ždiar20103030490
2.KORVINOVA Zara Tereza2012LKTL981520452
3.KOVÁČIKOVÁ Aurelia2013TJ Vysoké Tatry1591212448
4.GRIGEROVÁ Miriam2013POWERFIT Podolínec82015343
5.Monková Barbora2013ZŠ Ždiar3012242
6.NOVAJOVSKÁ Dominika2012POWERFIT75710429
7.Mačáková Ester2013ZŠ Ždiar108218
8.Kriššáková Lilly2013ZŠ Ždiar59214
9.ADAMJAKOVÁ Liana2013POWERFIT67213
10.TRAJČÍKOVÁ Ema2012Športový klub mládeže TOM57212
11.Bekešová Bianka2012ZŠ Ždiar6329
SMORADOVA Dominika201230130
SMORADOVA Sofia201320120
PLICHTOVÁ Eliska2012TJ Vysoké Tatry15115
BOČKAIOVÁ Ella2012ŠK JUNIOR SKI POPRAD12112
MAZURKOVA Lea2013ZŠ Tatranska Lomnica12112
GRIVALSKÁ Rebeka2012-919
PUŠKOVÁ Iveta2012ŠK Kriváň Važec919
Krasuľová Barbora2012ZŠ Ždiar717
GRIVALSKÁ Svetlana2012-515
HORVÁTOVÁ Sofia2012Detský domov Podolínec414
SAKÁČOVÁ Amália Mária2013ZŠ Tatranská Lomnica414
PJEŠČÁKOVÁ Klára2013313
SVÄTOJÁNSKA Melisa2013ŠK www.skialpinizmus.sk313
SEBOVÁ Tereza2012111
Por.MenoRokKlub04.05.24
1. kolo Starý Smokovec
18.05.24
2. kolo Podolínec
15.06.24
3. kolo Spišská Belá
28.06.24
4. kolo Tatranská Polianka
04.09.24
5. kolo Nová Polianka
03.10.24
6. kolo Štrba
09.11.24
7. kolo Tatranská Lomnica
PretekovTop 5
1.KOHÚT Simon2010ŠSDM Poprad - Tatry303030304120
2.JANKO Šimon2010ŠK Štrba20201520475
3.Kriššák Lukáš2011ZŠ Ždiar151512342
4.KUČERA Ľubomír2010Slovenská Ves1597331
5.PAVCIK Jakub2011Lyžiarsky klub tatranská Lomnica9810327
6.SOSA Taavi2010Maras team1212224
7.KRAJANEC Marek2011Krížová Ves1075322
8.Jurčo Mathias2011ZŠ Ždiar89217
9.KULANGA Maxim2011Lktl65211
10.Slodičák Alex2010ZŠ Ždiar47211
MALICH Lukáš2010ZŠ Petzvala Spišská Belá20120
MICHALKO Adrián2011ŠK Kriváň Važec15115
KRAJANEC Milan2010Kežmarok10110
SVÄTOJÁNSKY Martin2011ŠK www.skialpinizmus.sk10110
DLUHÝ Martin2011Kezmarok919
ORAVEC Jakub2011Spišská Belá919
TEKEĽ Andres2011ŠK Štrba818
MAZUREK Teodor2010ZŠ Tatranska Lomnica717
BARTKO Lukáš2011616
FERENCKO Jakub2011Podolínec515
Por.MenoRokKlub04.05.24
1. kolo Starý Smokovec
18.05.24
2. kolo Podolínec
15.06.24
3. kolo Spišská Belá
28.06.24
4. kolo Tatranská Polianka
04.09.24
5. kolo Nová Polianka
03.10.24
6. kolo Štrba
09.11.24
7. kolo Tatranská Lomnica
PretekovTop 5
1.PODOLSKÁ Emma Lillie2010ŠK Štrba303030204110
2.LIPNICKÁ Lilian201020202015475
3.SIMOVÁ Terka2011ŠK Štrba15151512457
4.VASIČÁKOVÁ Silvia2011ZŠ Ždiar91210331
5.KOVÁČIKOVÁ Sára2011TJ Vysoké Tatry888324
6.SLANINÁKOVÁ Lucia2010ŠK Štrba1012222
7.NOVÁKOVÁ Matilda2011ŠK JUNIOR SKI Poprad99218
JUHÁSOVÁ Dáša2010ŠK Kriváň Važec30130
ŽMIJOVSKÁ Sarah2010Poprad12112
VASILOVA Ema2011Atletika Kosice12112
LUKÁČOVÁ Juliana2011LKTL T.Lomnica10110
HANEČÁKOVÁ Nina2011717
Por.MenoRokKlub04.05.24
1. kolo Starý Smokovec
18.05.24
2. kolo Podolínec
15.06.24
3. kolo Spišská Belá
28.06.24
4. kolo Tatranská Polianka
04.09.24
5. kolo Nová Polianka
03.10.24
6. kolo Štrba
09.11.24
7. kolo Tatranská Lomnica
PretekovTop 5
1.GALLIK Jakub2008SOŠ Horný Smokovec303030304120
2.GRIVALSKÝ Zoran2009-1220232
KULANGA Alex2008LK Tatranská Lomnica20120
BUČKO Filip2009Malý Slavkov20120
ANDRÁŠ Gregor2009ZŠ Ždiar15115
PAVLÍK Samuel2008LK Tatranská Lomnica10110
BEKEŠ Boris2009ZŠ Ždiar919
Por.MenoRokKlub04.05.24
1. kolo Starý Smokovec
18.05.24
2. kolo Podolínec
15.06.24
3. kolo Spišská Belá
28.06.24
4. kolo Tatranská Polianka
04.09.24
5. kolo Nová Polianka
03.10.24
6. kolo Štrba
09.11.24
7. kolo Tatranská Lomnica
PretekovTop 5
1.KURUCOVÁ Simona2008ŠK Štrba3030260
2.KRAJANCOVÁ Mária2008Krížová Ves101530355
3.ADAMJAKOVÁ Sandra2009POWERFIT1220232
4.KUČEROVÁ Nina20091515230
ŠURINOVÁ Lenka2008ŠK Štrba30130
KUCEROVÁ Marieta200920120
HORKA Katarina2008Mlynky20120
SMORADOVÁ Lucia2009Hnilec12112