Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Zimná bežecká séria 2019-20
3. kolo ZBS - Sunrise /Ranný beh/ - Výsledky
Pretekaj.sk
3. kolo ZBS - Sunrise /Ranný beh/
Výsledky
Zimná bežecká séria 2019-20
Preteky:
3. kolo ZBS - Sunrise /Ranný beh/
1. kolo ZBS - Steeplechase
2. kolo ZBS - Okolo Šoldova
3. kolo ZBS - Sunrise /Ranný beh/
Skialp Tatr. Polianka - Sliezsky dom
4. kolo ZBS - Grand Finále
Celkové poradie ZBS 2019/20
Trate:
A - 3.kolo ZBS - Veľká Lomnica
NW - 3.kolo ZBS - Veľká Lomnica
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
F - Ženy
F40 - Ženy nad 40 rokov
F50 - Ženy nad 50 rokov
M - Muži
M40 - Muži nad 40 rokov
M50 - Muži nad 50 rokov
M60 - Muži nad 60 rokov
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
M
(1.)
59
BACHRATÝ Štefan
1986
TRI Tatry Triathlon Team, Davorin.sk
23:29,04
00:00,00
300
2
M
(2.)
379
TOMEČEK Adam
2000
TJ Obal Servis Košice
23:38,05
00:09,01
270
3
M
(3.)
19
VIDLIČKA Marek
1981
ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
24:14,62
00:45,58
250
4
M
(4.)
174
MICHALÍK Martin
1986
BehamSrdcom
24:37,61
01:08,57
245
5
M
(5.)
89
PAŽITNÝ Jozef
1983
TJ Spišský Štiavnik
24:42,46
01:13,42
240
6
M
(6.)
31
HENČEK Emil
1992
gulraw.sk
24:48,50
01:19,46
235
7
M
(7.)
383
MATTA Andrej
1991
TRI Tatry
25:01,32
01:32,28
225
8
M
(8.)
97
ŠPERKA Filip
2002
Poprad
25:06,43
01:37,39
220
9
M
(9.)
98
LAVRIK Jaroslav
1984
TJ Spišský Štiavnik
25:34,86
02:05,82
215
10
M
(10.)
43
SEDLÁČEK Samo
2004
Nová Lesná
25:41,91
02:12,87
210
11
M
(11.)
64
MATEJÍČEK Tomáš
1990
RunForestRun
25:43,48
02:14,44
207
12
M
(12.)
103
VANEČKO Martin
1991
Baník Hôrka/PretekaRYS
25:46,33
02:17,29
204
13
M
(13.)
349
BAŠTA Pavel
1984
AK Slovan Levoča
26:14,83
02:45,79
201
14
M
(14.)
46
SEDLÁČEK Jozef
2002
Nová Lesná
27:00,90
03:31,86
180
15
M
(15.)
102
DANIŠ Dušan
1980
Bežci Lučenec
27:35,04
04:06,00
168
16
M
(16.)
18
ĎURÍČEK Martin
1986
Gemerská Poloma
28:18,92
04:49,88
160
17
M
(17.)
399
PETRILÁK Martin
1990
alsbeh.sk
28:35,89
05:06,85
152
18
M
(18.)
23
PUDLÁK Karol
1986
Poprad
28:52,33
05:23,29
150
19
M
(19.)
154
GRACA Ján
1986
Kežmarok
29:08,49
05:39,45
146
20
M
(20.)
393
KELLY Simon
1980
Waterville Trail Runners
29:54,90
06:25,86
136
21
M
(21.)
2
JUŽANIN Jaroslav
1981
Poprad
29:58,90
06:29,86
132
22
M
(22.)
68
BADZÍK Marek
1981
Svit
30:00,37
06:31,33
130
23
M
(23.)
136
ZAPLETAL Lukáš
1980
ELEVEN Running Tim
30:27,54
06:58,50
124
24
M
(24.)
11
PIROŽEK Peter
1990
Poprad
31:15,40
07:46,36
116
25
M
(25.)
162
GREŇA Tomáš
1981
Poprad
31:26,20
07:57,16
115
26
M
(26.)
400
HRIVA Marek
1988
Karavanydovoz.sk
31:49,56
08:20,52
113
27
M
(27.)
152
BENKO Ján
1980
Prešov
31:51,65
08:22,61
112
28
M
(28.)
247
KOCHAN Dominik
1990
Ráztoka
32:04,63
08:35,59
110
29
M
(29.)
385
BERGENDI Mikuláš
1988
Záhradné
32:10,33
08:41,29
109
30
M
(30.)
63
STERBAK David
1982
ARKONA
32:19,20
08:50,16
108
31
M
(31.)
155
ŠČEPÁK Peter
1984
Bertotovce
32:21,25
08:52,21
107
32
M
(32.)
382
STANKOVEN Ľuboš
1980
Bolsius candles
32:41,36
09:12,32
105
33
M
(33.)
243
ONDUŠ Miroslav
1982
Nectel running team
32:54,34
09:25,30
104
34
M
(34.)
113
MIKLUŠ Maroš
1989
Košice
32:55,78
09:26,74
103
35
M
(35.)
404
Kalamar Matúš
1989
32:58,92
09:29,88
102
36
M
(36.)
397
GANDŽALA Ľuboš
1991
Veľká Lomnica
33:07,29
09:38,25
101
37
M
(37.)
142
ĎURÍČEK Juraj
1987
STG PB
33:10,86
09:41,82
100
38
M
(38.)
143
SMOLEŇ Peter
1995
INTERSPORT GALFY
33:35,75
10:06,71
97
39
M
(39.)
48
DRATVA Filip
1992
Poprad
33:39,58
10:10,54
96
40
M
(40.)
172
FURCON Dodo
1985
Poprad
33:39,96
10:10,92
95
41
M
(41.)
116
ZICHA Peter
1986
Nová Polhora
34:34,66
11:05,62
91
42
M
(42.)
367
LASKOVIČ Roman
1980
Cyklomax.sk
34:56,56
11:27,52
89
43
M
(43.)
35
MIŠKO Ján
1982
Veľká Lomnica
34:59,02
11:29,98
87
44
M
(44.)
137
REŠČÁK Julius
1998
STANLEY
35:13,59
11:44,55
85
45
M
(45.)
160
MARHEFKA Michal
1987
Podolínec
35:15,85
11:46,81
84
46
M
(46.)
128
MINĎAŠ Michal
1985
Pivári SNV
35:21,55
11:52,51
82
47
M
(47.)
32
CHALUPA Adrián
1995
MARAS team
35:54,96
12:25,92
81
48
M
(48.)
398
PETRO Peter
1986
Swep Repre
36:15,68
12:46,64
78
49
M
(49.)
901
PÚDELA Erik
1981
SC 1896 Štrbské Pleso
36:15,90
12:46,86
77
50
M
(50.)
51
ŠČURKA Samuel
1998
ALFA Poprad
38:16,81
14:47,77
69
51
M
(51.)
52
ŠČURKA Jakub
2000
ALFA Poprad
38:17,00
14:47,96
68
52
M
(52.)
146
ŠUŤÁK Peter
1984
Maras team
39:05,90
15:36,86
66
53
M
(53.)
380
COLSON Adrien
1986
Spišské bystre
40:01,78
16:32,74
64
54
M
(54.)
118
ŠIMKO Radoslav
1983
MARAS team
49:39,06
26:10,02
57
55
M
(55.)
151
HUDÁK Štefan
1991
Savages
52:00,93
28:31,89
56