Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Východoslovenská cyklistická liga amatérov a veteránov
VRL - Celkové poradie - Výsledky
Pretekaj.sk
VRL - Celkové poradie
Výsledky
Východoslovenská cyklistická liga amatérov a veteránov
Preteky:
VRL - Celkové poradie
VRL - 1. kolo Karpatský kuriér
VRL - 2. kolo Svinia
VRL - 3. kolo Sabinov – Buče p. j.
VRL - 4. kolo Memoriál Adriána Babiča
VRL - 6. kolo Magnezit Jelšava – Jelšava p. j.
VRL - 7. kolo Bardejov
VRL - 8. kolo Svidník
VRL - 9. kolo Kežmarok - Majstrovstvá VRL
VRL - 5. kolo ZRUŠENÉ - Prešovské dni cyklistiky
VRL - 10. kolo - STEFE časovka do vrchu
VRL - 11. kolo O pohár údolia Kaňapty
VRL - 12. kolo - memoriál Waltera Rennera
VRL - Celkové poradie
Kategórie:
MK - Kadet 15 - 17 rokov
MVRLE - Muži VRL Elite 18-29 rokov
MA - Muži A 30-39 rokov
MB - Muži B 40-49 rokov
MC - Muži C 50-59 rokov
MD - Muži D 60-64 rokov
ME - Muži E 65 a viac rokov
ZA - Ženy A 15-39 rokov
ZB - Ženy B
HB - Handbike
Kadet 15 - 17 rokov
Por.
BIB
Meno
30.04.22
1. kolo
Stará Lubovňa
14.05.22
2. kolo
Svinia
15.05.22
3. kolo
Sabinov
22.05.22
4. kolo
Lučivná
12.06.22
6. kolo
Jelšava
26.06.22
7. kolo
Východné Slovensko
03.07.22
8. kolo
Svidník
17.07.22
9. kolo
Kežmarok
01.09.22
5. kolo
Prešov
04.09.22
10. kolo
Spišský Hrhov
17.09.22
11. kolo
Čečejovce
25.09.22
12. kolo
Rakúsy
Bonifikácia
Spolu
1.
7
MAKO Dominik
Time4fun
30
25
20
30
30
30
25
25
22
15
252
1.
17
DUNAJ Tomáš
Petist Bike Humenné
18
25
22
22
25
40
30
30
25
15
252
3.
13
BARNIŠIN Patrik
Cyklo Čajka Racing
18
16
14
20
20
28
15
131
4.
3
PODOLINSKÝ Šimon
PROefekt team Košice
12
8
16
22
18
22
14
15
127
5.
1
PONČÁK Tomáš
Cyklo Čajka Racing
14
20
10
18
14
12
18
15
121
Muži VRL Elite 18-29 rokov
Por.
BIB
Meno
30.04.22
1. kolo
Stará Lubovňa
14.05.22
2. kolo
Svinia
15.05.22
3. kolo
Sabinov
22.05.22
4. kolo
Lučivná
12.06.22
6. kolo
Jelšava
26.06.22
7. kolo
Východné Slovensko
03.07.22
8. kolo
Svidník
17.07.22
9. kolo
Kežmarok
01.09.22
5. kolo
Prešov
04.09.22
10. kolo
Spišský Hrhov
17.09.22
11. kolo
Čečejovce
25.09.22
12. kolo
Rakúsy
Bonifikácia
Spolu
1.
204
SZÁSZ Adam
PROefekt Košice
25
22
25
25
22
30
22
40
22
30
15
278
2.
206
KRIAK Matúš
Cyklo Tým Havířov
18
14
22
8
16
24
30
15
147
3.
205
KURTY Jakub
CykloGlajza BB
20
30
25
30
30
135
4.
219
CISKO Martin
Cyklo Čajka Racing
4
10
6
10
16
20
8
25
15
114
5.
235
MERTA Filip
Cys Peter Sagan Academy
30
16
22
25
5
98
Muži A 30-39 rokov
Por.
BIB
Meno
30.04.22
1. kolo
Stará Lubovňa
14.05.22
2. kolo
Svinia
15.05.22
3. kolo
Sabinov
22.05.22
4. kolo
Lučivná
12.06.22
6. kolo
Jelšava
26.06.22
7. kolo
Východné Slovensko
03.07.22
8. kolo
Svidník
17.07.22
9. kolo
Kežmarok
01.09.22
5. kolo
Prešov
04.09.22
10. kolo
Spišský Hrhov
17.09.22
11. kolo
Čečejovce
25.09.22
12. kolo
Rakúsy
Bonifikácia
Spolu
1.
307
STAŠIK Jozef
Swietelsky SLOVAKIA CYCLING team
25
25
20
30
30
30
50
30
3
25
10
278
2.
339
GOGA Matúš
Swietelsky SLOVAKIA CYCLING team
20
18
12
25
12
30
25
18
15
175
3.
303
STACHURA Lukáš
ProSport Team Košice
12
8
22
20
20
40
30
10
162
4.
304
ZÁVODNÝ Radoslav
pro-body sport team
10
14
16
20
25
22
20
14
10
151
5.
312
TUREK Martin
SCK Pieniny
1
20
3
6
4
14
5
28
16
16
14
15
142
Muži B 40-49 rokov
Por.
BIB
Meno
30.04.22
1. kolo
Stará Lubovňa
14.05.22
2. kolo
Svinia
15.05.22
3. kolo
Sabinov
22.05.22
4. kolo
Lučivná
12.06.22
6. kolo
Jelšava
26.06.22
7. kolo
Východné Slovensko
03.07.22
8. kolo
Svidník
17.07.22
9. kolo
Kežmarok
01.09.22
5. kolo
Prešov
04.09.22
10. kolo
Spišský Hrhov
17.09.22
11. kolo
Čečejovce
25.09.22
12. kolo
Rakúsy
Bonifikácia
Spolu
1.
408
ŽDIŇAK Martin
VRL o.z.
20
10
14
8
20
20
28
12
22
15
169
2.
404
ZÁHRADNÍK Michal
CLIMBERG SPORT TEAM
16
12
18
18
30
20
22
20
10
166
3.
403
HALIK Ján
Davorin - Mtbiker - Norwit.sk
30
30
30
30
120
4.
406
KRÁĽOVSKÝ Peter
Doriss Photo
18
25
30
30
103
5.
456
KAČMARAK Ladislav
20
30
50
100
Muži C 50-59 rokov
Por.
BIB
Meno
30.04.22
1. kolo
Stará Lubovňa
14.05.22
2. kolo
Svinia
15.05.22
3. kolo
Sabinov
22.05.22
4. kolo
Lučivná
12.06.22
6. kolo
Jelšava
26.06.22
7. kolo
Východné Slovensko
03.07.22
8. kolo
Svidník
17.07.22
9. kolo
Kežmarok
01.09.22
5. kolo
Prešov
04.09.22
10. kolo
Spišský Hrhov
17.09.22
11. kolo
Čečejovce
25.09.22
12. kolo
Rakúsy
Bonifikácia
Spolu
1.
501
KOLLÁR Ľubomir
CEA Schwabik Cycling
18
25
14
14
30
20
24
18
25
22
15
225
2.
519
HARVILKO Marián
Cyklo - Špak
20
16
18
12
18
18
26
20
22
30
15
215
3.
503
JESENSKÝ Martin
VRL o. z.
14
22
12
18
5
18
16
20
16
16
20
15
192
4.
517
LUKÁČ Vladimír
CK Cyklošport Kežmarok
10
8
8
8
10
22
12
18
14
18
15
143
5.
504
GLAJZA Róbert
CK CykloGlajza
25
30
30
50
135
Muži D 60-64 rokov
Por.
BIB
Meno
30.04.22
1. kolo
Stará Lubovňa
14.05.22
2. kolo
Svinia
15.05.22
3. kolo
Sabinov
22.05.22
4. kolo
Lučivná
12.06.22
6. kolo
Jelšava
26.06.22
7. kolo
Východné Slovensko
03.07.22
8. kolo
Svidník
17.07.22
9. kolo
Kežmarok
01.09.22
5. kolo
Prešov
04.09.22
10. kolo
Spišský Hrhov
17.09.22
11. kolo
Čečejovce
25.09.22
12. kolo
Rakúsy
Bonifikácia
Spolu
1.
606
ASCHMANN Rastislav
ISAKO Šport Košice
25
30
22
20
25
25
30
25
30
30
15
277
2.
601
POTOK Jozef
CK Cyklošport Kežmarok
16
14
16
18
14
18
20
28
22
25
25
15
231
3.
608
HABERA Ján
PROefekt teamkosice
30
18
30
25
22
25
30
15
195
4.
602
MERTINKO Peter
EURODREVENIK ŽEHRA
14
22
12
22
16
16
26
22
18
15
183
5.
609
ŠAFFO Ladislav
KNAC Ružomberok
22
25
25
16
18
22
22
15
165
Muži E 65 a viac rokov
Por.
BIB
Meno
30.04.22
1. kolo
Stará Lubovňa
14.05.22
2. kolo
Svinia
15.05.22
3. kolo
Sabinov
22.05.22
4. kolo
Lučivná
12.06.22
6. kolo
Jelšava
26.06.22
7. kolo
Východné Slovensko
03.07.22
8. kolo
Svidník
17.07.22
9. kolo
Kežmarok
01.09.22
5. kolo
Prešov
04.09.22
10. kolo
Spišský Hrhov
17.09.22
11. kolo
Čečejovce
25.09.22
12. kolo
Rakúsy
Bonifikácia
Spolu
1.
651
KALNA Pavol
VRL o.z.
30
22
30
22
22
30
30
40
30
30
25
15
326
2.
652
VAVREK Rudolf
25
20
25
20
25
25
28
22
25
30
15
260
3.
658
MELO Vladimír Mgr.
VRL o.z.
30
30
25
50
135
4.
665
RADOJČIČ Miloš
Poprad
30
25
22
77
5.
655
PAYERCHIN Ján
CK MŠK Kežmarok
25
20
18
63
Ženy A 15-39 rokov
Por.
BIB
Meno
30.04.22
1. kolo
Stará Lubovňa
14.05.22
2. kolo
Svinia
15.05.22
3. kolo
Sabinov
22.05.22
4. kolo
Lučivná
12.06.22
6. kolo
Jelšava
26.06.22
7. kolo
Východné Slovensko
03.07.22
8. kolo
Svidník
17.07.22
9. kolo
Kežmarok
01.09.22
5. kolo
Prešov
04.09.22
10. kolo
Spišský Hrhov
17.09.22
11. kolo
Čečejovce
25.09.22
12. kolo
Rakúsy
Bonifikácia
Spolu
1.
78
KMECOVÁ Renáta
25
16
28
25
20
114
2.
83
SOPKOVÁ Michaela
Petist Bike Humenné
30
25
50
105
3.
76
BURDA Paulina
STS Jordan Wola Mała
20
22
30
72
4.
95
KUŠNÍROVÁ Natália
CK MŠK Kežmarok
30
30
60
4.
90
BIROŠOVÁ Tereza
CKM Poprad
20
40
60
Ženy B
Por.
BIB
Meno
30.04.22
1. kolo
Stará Lubovňa
14.05.22
2. kolo
Svinia
15.05.22
3. kolo
Sabinov
22.05.22
4. kolo
Lučivná
12.06.22
6. kolo
Jelšava
26.06.22
7. kolo
Východné Slovensko
03.07.22
8. kolo
Svidník
17.07.22
9. kolo
Kežmarok
01.09.22
5. kolo
Prešov
04.09.22
10. kolo
Spišský Hrhov
17.09.22
11. kolo
Čečejovce
25.09.22
12. kolo
Rakúsy
Bonifikácia
Spolu
1.
103
VÍZNEROVÁ Janka
CK Cyklošport Kežmarok
25
25
30
25
50
22
15
192
2.
105
HERIBANOVÁ Eva
CK Cyklošport Kežmarok
22
22
25
40
25
20
15
169
3.
110
MOLČÁNYIOVÁ Lenka
Nightriders Snina
30
30
30
30
25
145
4.
106
FURCA Patrycja
Krynica
30
30
5
65
5.
112
ŠNAJDEROVA Eliška
25
30
55
Handbike
Por.
BIB
Meno
30.04.22
1. kolo
Stará Lubovňa
14.05.22
2. kolo
Svinia
15.05.22
3. kolo
Sabinov
22.05.22
4. kolo
Lučivná
12.06.22
6. kolo
Jelšava
26.06.22
7. kolo
Východné Slovensko
03.07.22
8. kolo
Svidník
17.07.22
9. kolo
Kežmarok
01.09.22
5. kolo
Prešov
04.09.22
10. kolo
Spišský Hrhov
17.09.22
11. kolo
Čečejovce
25.09.22
12. kolo
Rakúsy
Bonifikácia
Spolu
1.
151
OREČNÝ Maroš
Sila rúk východu
30
22
30
82
2.
152
MASZAY Peter
Handbike Team Slovakia
25
20
45
3.
154
OROSZOVÁ Anna
Handbike Liptov
30
30
3.
155
KRZYSZTOF Plewa
30
30
5.
150
KUKLA Daniel
Handbike Team Slovakia
25
25